Veenev juht

Usaldusväärne teerajaja

Ettevõte

walkia lighting

 

Mitmekülgsed valgustuslahendused, mida pakutakse teenusena.

Walkia Group Oy on LED-valgustite ja juhtmeta juhtsüsteemide juhtiv väljatöötaja ning tootja. Meie eesmärk on suurendada oma keskkonna- ja energiasäästlike valgustuslahendustega klientide konkurentsivõimet ning keskkonnahoidlikkust. Pakume klientidele mitmekülgseid valgustuslahendusi, mis on osa sujuvast teenusest.

– Vaatame olemasoleva valgustusolukorra üle.
– Paneme kokku projekti ja arvutame välja potentsiaalsed säästud.
– Korraldame projekti rahastamise, nii et saadud säästud tasuksid teenuse eest.
– Paigaldame tooted ja süsteemid.
– Hooldame oma valgustuslahendusi.

Meie äritegevus areneb pidevalt edasi ja me võitsime kiiresti Soome turu usalduse tänu oma esmaklassilisele tootekvaliteedile ning abivalmis ja professionaalsele klienditeenindusele. Arendame oma teenuseid eesmärgikindlalt ja oleme alati orienteeritud klientidele ning kõrgete kvaliteedi- ja tõhususstandardite hoidmisele.

Meie ettevõte kasvab kiiresti ja meie hea maine on jõudnud ka Soomest väljapoole. Oleme suutnud oma Soome asjatundjate põhjalikud teadmised tuua ka teistesse Põhjamaade riikidesse ning soovime jõuda rahvusvahelisel tasandil veelgi kaugemale. Loome oma esimese tütarettevõtte Rootsi Stockholmi.

Visioon

Walkia Lighting on parima kvaliteediga valgustuslahenduste juhtiv tarnija Põhjamaade piirkonnas.

Missioon

Parandada oma klientide konkurentsivõimet ja edendada jätkusuutlikku arendust.

Väärtused

Kliendikesksus

Meie arendustöö on alati sammu võrra ees ja me toodame oma lahendusi kliendikesksel viisil, kus kõigi meie tegemiste esirinnas on parim kvaliteet. Meie klientide heaolu ja edu on meile oluline. Tuvastame oma klientide vajadused ja seame eesmärgiks ootuste ületamise.

Vastutus

Võtame oma ettevõtte finants-, sotsiaalset ja keskkondlikku vastutust tõsiselt, järgides jätkusuutliku arenduse põhimõtteid. Meie BSCI-sertifikaat tõendab, et tegutseme vastutustundlikult.

Usaldusväärsus

Meie ettevõtte alustalad on usaldusväärsus, asjatundlikkus ja ausus. Teeme kokkulepitud ja lubatud tööd professionaalsel tasemel. Meie tegemised on avatud ja läbinähtavad ning tagame, et meie klientide vajadused on rahuldatud nii praegu kui ka edaspidi.

Edu

Meie töö viljad tagavad edasise edu. Oleme pühendunud ühistele eesmärkidele ning seame lati kõrgele, tegutsedes otsustavalt ja julgelt. Meie haldussüsteem põhineb standardil ISO 9001.

Kõik see tagab meie edu nii praegu kui ka edaspidi.

Kontakt

Walkia Group Oy - Walkia® Lighting

Lars Sonckin kaari 10
02600 Espoo, FINLAND

Kainuuntie 26C 15B
88600 Sotkamo, FINLAND

E-mail: sales ( at ) walkia.com
Tel: 010 326 4460
KMK registreerimisnumber: FI26724066

bsci

Bisnode DnB riskiluokka 1 logo 2017

luotettava kumppani

AA logo 2016 FI w 1

SELT liikemerkki 150605

© Copyright Walkia 2022. Design & Development by Ideamedia Oy

Search