Parklate ja parkimismajade valgustus

Kannustalo

 

Kannustalo uuendas oma valgustussüsteemi ainsatki eurot kulutamata! Otse vastupidi – pärast valgustussüsteemi renoveerimist jäi ROHKESTI raha veel ülegi muude investeeringute jaoks läbi aasta. Kuidas on see võimalik?

Kannustalu Oy kasutab Walkia Lightingu COMPANY+ teenusepaketti. Esmase ülevaatuse järel koostasime objektile valgustusprojekti. Pärast valgustussüsteemi uuendamist õnnestus meil tootmishoonete energiatarvet oluliselt vähendada. Liisime oma valgustid kliendile viieaastase liisinguperioodiga mõistliku tasu eest, mille aitavad kliendil kinni maksta tulenevad energiasäästud ja hoolduskulude puudumine. Pärast liisingumaksete tasumist jääb kliendile tootmisse investeerimiseks enam kui 25 000 eurot aastas. Ja see on enne vana valgustussüsteemi hoolduskulude arvesse võtmist, mis teeb meie klientide tegevuse ning kulustruktuuri veelgi tõhusamaks. Pärast viie aasta möödumist läheb valgustite omandiõigus täielikult kliendile üle ja pärast liisingumaksete mahaarvamist tõusevad aastased säästud ligikaudu 32 000 euroni! Hoolduskulusid arvesse võttes hakkab see ennast ära tasuma kõigest ühe aasta järel.

Sel objektil uuendati nii kogu tootmishoone valgustust kui ka terminali ja piirkonna valgustust. Mõned tootmishoonete kõrgrõhu-naatriumlambid asendati tõhusaimate ja kauakestvaimate kõrglaevalgustitega, mida turul saada – Ultima HIGHBAY Economy. See võimaldas valgustussüsteemi kümme korda parandada! Enamik tootmishoonete kõrgrõhu-naatriumlampe ühendatud täielikult lahti. See oli võimalik tänu tootmisliinide kohale varem paigaldatud luminofoortoruvalgustitele, mille asendasime samuti eredaimate ja kauakestvaimate valgustitega, mis on saadaval – Exalt 8 Economy LED-valgustorud. Vaatamata vanade 250 W üldvalgustite eemaldamisele, õnnestus meil vaid oma LED-torudega parandada valgusviljakust nende ja vanade luminofoortorudega võrreldes peaaegu 150 lx võrra!

Samuti asendasime Ultima HIGHBAY Economy LED-kõrglaevalgustitega vanad terminali-, post- ja seinavalgustite suure energiatarbega kõrgrõhu-naatriumlambid. Tänu mitmekesisele kvaliteetsete kinnituslahenduste valikule käib paigaldustööde tegemine kiiresti ja lihtsalt. Fassaadi kõrgrõhu-naatriumlambid asendasime stiilsete LED-tänavavalgustitega Eminent65. Objekti valgustus paranes keskmiselt viis korda ja meie kliendi elektriarved on nüüdsest kordades väiksemad!

Lisaks sellele paranes ka meie rahuloleva kliendi konkurentsivõime ja oleme täiesti kindlad, et uus valgustussüsteem mõjub positiivselt ka sealsete töötajate tööalasele heaolule.

 

 

Kontakt

Walkia Group Oy - Walkia® Lighting

Lars Sonckin kaari 10
02600 Espoo, FINLAND

Kainuuntie 26C 15B
88600 Sotkamo, FINLAND

E-mail: sales ( at ) walkia.com
Tel: 010 326 4460
KMK registreerimisnumber: FI26724066

bsci

Bisnode DnB riskiluokka 1 logo 2017

luotettava kumppani

AA logo 2016 FI w 1

SELT liikemerkki 150605

© Copyright Walkia 2022. Design & Development by Ideamedia Oy

Search