Veho Lommila

Walkia Lighting projekteeris ja tarnis uue ning tõhusa LED-valgustussüsteemi Veho Oy Ab töökoja jaoks Lommilas Espoos. Uue ja tõhusa lahenduse raames kasutati parima võimaliku lõpptulemuse saamiseks mitut meie valgustimudelit. Väga kõrgetes kohtades kasutasime Ultima HIGHBAY Ultrabrighti LED-valgusteid. Vanad luminofoortorud asendasime Exalt8 Economy valgustorudega, mille ühendasime lambiraami elektromagnetilistest ja elektroonilistest liiteseadistest lahku, et saada täiesti hooldusvaba lahendus maksimaalse energiatõhususega.

Pärast uuendustöid oli meie rahuloleva kliendi valgustussüsteem keskmiselt peaaegu kolm korda eredam kui nende vana ja puudulik süsteem ning uus lahendus sai ka täiesti hooldusvaba. Tänu sellele paranes meie kliendi töötõhusus ja eriti tööalane ohutus!

Lisaks saavutas klient vana valgustussüsteemiga võrreldes 75% energiasäästu ja nende investeering hakkab ennast ära tasuma umbes kahe aasta pärast. Meie rahulolev klient saab hooldusvaba valgustust nautida veel pikka aega, sest meie toodetel on pikim tööiga, mida turul saada – 125 000 töötundi –, ja kaugelt väikseim valgusviljakuse vähenemine. Lisaks kõigele sellele kehtib meie toodetele pikim ja heldeim garantii, mida turul saada.

 

 

Kontakt

Walkia Group Oy - Walkia® Lighting

Lars Sonckin kaari 10
02600 Espoo, FINLAND

Kainuuntie 26C 15B
88600 Sotkamo, FINLAND

E-mail: sales ( at ) walkia.com
Tel: 010 326 4460
KMK registreerimisnumber: FI26724066

bsci

Bisnode DnB riskiluokka 1 logo 2017

luotettava kumppani

AA logo 2016 FI w 1

SELT liikemerkki 150605

© Copyright Walkia 2022. Design & Development by Ideamedia Oy

Search