Valgustus mitmekülgse teenusena

Energiatõhusus ja suur kulude kokkuhoid

Valgustus teenusena

Energiatõhusus ja suur kulude kokkuhoid

Teeme nutika LED-valgustuse ostmise võimalikult lihtsaks ja säästlikuks. Meie LaaS-kontseptsioon (valgustus kui teenus, Lighting as a Service) hõlmab esialgset ülevaatust, kujundamist, paigaldamist, toodete ja teenuste hooldust ning elutsükli teenuseid ilma kulukate investeeringuteta.

Ühekordse investeeringu asemel tasute ainult kuumakseid, mis on oluliselt väiksem kui teie edaspidised igakuised säästud. Meie rahulolevad kliendid hakkavad oma energiakuludelt säästma kohe esimesest päevast alates.

Meie uus populaarne LaaS-teenusemudel kõrvaldab lõppkasutaja kapitalikulu piirangud, mis võivad sageli olla valgustuse ümbertegemisel takistuseks, isegi neile, kes soovivad osta kvaliteetset ja energiasäästlikku LED-valgustust.

Tänu meie teenusele on paljud kliendid suutnud oma valgustussüsteemi ajakohastada, kasutades turu kõige kvaliteetsemaid LED-valgusteid. See on võimaldanud kasutada vaba raha teiste kasumlike tegevuste jaoks juba esimesest päevast alates. Langetage oma ettevõtte, omavalitsuse või linna jaoks kõige olulisem energiaotsus juba täna!

Kui valite oma valgustusprofessionaaliks Walkia®, saate peagi nautida puhast ja kvaliteetset valgustust, mis võimaldab teil rahulikult keskenduda tulusale äritegevusele, säästes ühtlasi raha.

 

KUIDAS MEIE TEENUS TÖÖTAB?

Esialgne ülevaatus

Tuleme kohale ja vaatame teie praeguse valgustusolukorra tasuta üle. Teeme mõõtmised ja arvutame, kui palju saaksite energiakulude pealt säästa. Esialgse ülevaatuse ajal tutvustame teile võimalikke LED-valgustuslahendusi ja nende lugematuid eeliseid. Samuti selgitame üksikasjalikult, kuidas suurendada sääste, kasutades õiges kohas õigeid tooteid.

Valgustuse disain

Määrame kindlaks, millisel tasemel on teie praegune valgustus, ja teeme kohapeal ulatuslikud valgusmõõtmised. Energiatõhususe maksimeerimiseks loovad meie disainerid teie asukoha jaoks üksikasjalikud valgustusskeemid. Paneme kokku teile kõige taskukohasema lahenduse, mis sisaldab teie asukoha jaoks sobivaimat valgustuslahendust. See tagab, et saate alati parima lõpptulemuse.

Rendileping

Garanteerime teenuse jaoks turu kõige tasukohasema rahastamislahenduse, mis võimaldab teil säästa märkimisväärseid summasid juba algusest peale, ilma ühekordse investeeringuta. Otsuse langetamine pole kunagi olnud nii lihtne, kuna selle asemel et tasuda valgustuse eest ühekordne summa, saate tasuda igakuiste taskukohaste valgustuse rendimaksetega. Kuutasu on väiksem kui energiasäästuga võidetud raha, mis jätab pärast igakuist rendimakset teie kätte märkimisväärse summa, mida saate kasutada kasumlike tegevuste jaoks, alates esimesest elektriarvest.

Paigaldusteenus

Meie teenusemudel sisaldab kvaliteetset ja tõhusat paigaldusteenust, mida pakuvad meie spetsialistid. Tarnime oma LED-tooteid kasutusvalmis lahendusena ilma ebameeldivate üllatuste või peidetud kuludeta. Teie ruumidesse paigaldatakse kiiresti uus, ere värelus- ja hooldusvaba valgustus, kasutades turu kõige kvaliteetsemaid LED-tooteid.

Hooldusleping

Meie teenusemudel sisaldab ka hoolduslepingut, mis tagab, et meie tooted püsivad töökorras veel kaua pärast garantiiperioodi lõppemist. See tähendab, et te ei pea kunagi muretsema oma valgustuse toimimise pärast ja saate selle asemel keskenduda tootlikule äritegevusele.

90% KULUDE KOKKUHOID

Hoiate kulusid kokku tänu oluliselt madalamale energiakulule, valgustite väiksemale arvule, hooldusega seotud kulude kahanemisele ja jahutusvajaduse potentsiaalsele vähenemisele, mis võimaldab ressursse suunata kasumlikesse toimingutesse. Konsulteerime alati oma klientidega ja juhendame neid, et saavutada parimad tulemused. Lisaks saab kõiki meie tooteid juhtida nutikate valgustuse juhtsüsteemidega, mis aitab kulusid veelgi rohkem kokku hoida. Meie toodetega kaasneb turu kõige pikem tööiga ja garantii, seejuures puuduvad töötunnipiirangud. Peale selle sisaldab meie teenuseportfell mõistliku hinnaga hoolduslepingut, mis tähendab, et saate oma tippkvaliteetset valgustust nautida mureta ka aastaid pärast standardse garantiiperioodi lõppemist. Võrrelge turul pakutavaid tooteid kriitiliselt ja hoolikalt ning valige parim.

Valgustust saate meilt tellida kiiresti ja hõlpsalt, mis võimaldab teil keskenduda kasumlikele tegevustele ning kasutada tekkinud vaba lisakapitali teiste tootlike investeeringute jaoks. Teeme alati konkurentsivõimelisi pakkumisi ja tagame, et teie investeering on seda väärt. Garanteerime teile parima kvaliteediga LED-valgustuslahendused nüüd ja ka edaspidi.

Kontakt

Walkia Group Oy - Walkia® Lighting

Lars Sonckin kaari 10
02600 Espoo, FINLAND

Kainuuntie 26C 15B
88600 Sotkamo, FINLAND

E-mail: sales ( at ) walkia.com
Tel: 010 326 4460
KMK registreerimisnumber: FI26724066

bsci

Bisnode DnB riskiluokka 1 logo 2017

luotettava kumppani

AA logo 2016 FI w 1

SELT liikemerkki 150605

© Copyright Walkia 2022. Design & Development by Ideamedia Oy

Search